Bruno Family Park - nejlepší zábavní park pro celou rodinu!

Bruno Family Park

Úvod do parku

Vítejte v Bruno Family Park, zábavním parku plném nezapomenutelných zážitků pro celou rodinu! Připravili jsme pro vás úvodní průvodce, který vám ukáže, co všechno se u nás můžete těšit. Od adrenalinového rollercoasteru po klidné projížďky na kolečkových bruslích - máme tu opravdu pro každého něco. Tak co tedy čekáte? Vstupte do našeho parku a začněte objevovat svět zábavy a dobrodružství!

Různé atrakce v parku

Pokud hledáte zábavné aktivity pro celou rodinu, bruno family park má mnoho různých atrakcí, které určitě nezklamou. Od adrenalinových jízd na horských dráhách až po klidné projížďky na kolotočích a dětských vláčcích, v parku je opravdu co objevovat. Pro milovníky vodních radovánek tu jsou bazény, skluzavky a další vodní atrakce. Navíc si můžete vyzkoušet i různé sporty jako například minigolf, bowling nebo stolní tenis. Pokud hledáte něco pro odpočinek, rozhodně nevynechejte krásné zelené plochy parku s mnoha lavičkami a zahradami. Bruno family park je skvělým místem pro celodenní zábavu!

Jídlo a nápoje v parku

Jídlo a nápoje jsou nedílnou součástí zážitku v Bruno Family Parku! Nechte se unést labužnickým světem našich stánků s různými pokrmy a osvěžujícími nápoji. Užijte si chuťové orgie s naší nabídkou vynikajících jídel, která jsou připravována z kvalitních surovin od prověřených dodavatelů. Ať už toužíte po sladké nebo slané chuti, najdete u nás všechno, co uspokojí vaše chuťové pohárky. Zpestřete si den skvělým jídlem a nápoji v jedinečném prostředí parku plného vzrušení a zábavy!

Animační programy pro děti a dospělé

"Přinášíme vám širokou škálu animačních programů pro vaše děti i pro vás dospělé. Pronajměte si náš zábavní park Bruno Family Park a užijte si nezapomenutelný zážitek s celou rodinou."

Informace o vstupném a otevírací době

Vítáme Vás v Bruno Family Parku! Rádi bychom Vám poskytli informace o našem vstupném a otevírací době, abyste si mohli plánovat svůj den u nás co nejlépe.

Naše zábavní park je otevřen denně od 9:00 do 18:00. Vstupné pro dospělé je 350 Kč a děti do výšky 120 cm mají snížené vstupné ve výši 250 Kč. Děti pod 90 cm mají vstup zdarma.

Navíc máme různé slevy pro rodiny, skupiny a držitele průkazu ZTP/P. Prosím, navštivte naše webové stránky pro více informací.

Takže přijďte si s námi užít den plný zábavy!

Možnosti dopravy a parkování

"Možnosti dopravy a parkování v Bruno Family Parku - Pohodlně k zábavě!"

Závěr a doporučení k návštěvě parku.

Závěr a doporučení k návštěvě parku

Pokud hledáte místo, kde si užijete spousty zábavy s rodinou a přáteli, určitě navštivte Bruno Family Park. Tento zábavní park nabízí mnoho atrakcí pro všechny věkové kategorie - od horských dráh po vodní atrakce.

Naší nejvyšší prioritou je bezpečnost našich návštěvníků, proto jsou všechny atrakce pečlivě kontrolovány a údržba parku probíhá pravidelně. Navíc jsme vybaveni moderním systémem elektronického dohlédání nad dětmi, takže rodiče mohou být klidní.

Před odchodem z parku nezapomeňte navštívit naše občerstvení a restaurace - nabízíme široký výběr jídla a pití pro každého. A pokud si rádi nakupujete suvenýry, máme pro vás i dárečkový obchod.

Vřele doporučujeme navštívit Bruno Family Park - zaručujeme Vám příjemný den plný zábavy a adrenalinu!

Publikováno: 23. 07. 2023

Kategorie: zábava

Autor: Dana Kubová

Tagy: bruno family park | zábavní park