Objevte široký výběr modelářských potřeb v prodejně Unihobby Hodonín!

Historie prodejny Unihobby Hodonín

Prodejna Unihobby v Hodoníně má dlouhou historii sahající až do roku 1995, kdy byla založena. Od té doby se stala oblíbeným místem pro modeláře a hobby nadšence z celého regionu. Díky své dlouholeté existenci si získala pevné místo mezi obchody s modelářskými potřebami a je známá svým širokým sortimentem a profesionálním přístupem ke každému zákazníkovi. Unihobby Hodonín je synonymem pro kvalitní služby a spolehlivost, což ji činí jednou z nejoblíbenějších prodejen ve městě.

Nabídka modelářských potřeb a sortiment

Nabídka modelářských potřeb v prodejně Unihobby Hodonín je široká a kvalitní. Zákazníci zde naleznou široký sortiment modelů letadel, aut, lodí, vlaků a dalších dopravních prostředků. K dispozici jsou také různé stavebnice, modelovací nářadí, barvy a lepidla vhodné pro modelářské práce. Pro milovníky RC modelů nabízí prodejna široký výběr RC aut, letadel a lodí včetně příslušenství a náhradních dílů. Všechny produkty jsou od renomovaných světových i lokálních výrobců s důrazem na kvalitu a detailnost provedení.

Služby poskytované zákazníkům

Prodejna Unihobby Hodonín poskytuje svým zákazníkům širokou škálu služeb, které usnadňují jejich nákupní zážitek. K dispozici je profesionální poradenství od odborníků v oboru modelářství, kteří rádi pomohou s výběrem správného produktu či odpovědí na dotazy týkající se stavby modelů. Dále je možné využít službu rezervace zboží předem prostřednictvím telefonického nebo online objednání. Prodejna také nabízí servis a opravy modelů či doplňkových součástek za atraktivní ceny a s rychlým termínem dodání. Díky těmto službám si zákazníci mohou být jisti, že budou vždy dobře a profesionálně obslouženi.

Akce a slevy pro zákazníky

Prodejna Unihobby Hodonín pravidelně pořádá akce a nabízí slevy pro své zákazníky. Každý měsíc mohou zákazníci využít speciálních slev na vybrané modely letadel, aut nebo lodí. V období letních prázdnin se koná tradiční letní výprodej, kdy jsou některé produkty dostupné se slevou až 30 %. Kromě toho prodejna pravidelně pořádá soutěže s atraktivními cenami pro své zákazníky. Sledujte sociální média pro aktuální informace o nadcházejících akcích a slevách!

Kontaktní informace a otevírací doba

Prodejna Unihobby Hodonín se nachází na adrese Školní 123, 695 01 Hodonín. Otevírací doba prodejny je od pondělí do pátku od 9:00 do 18:00 a v sobotu od 9:00 do 12:00. Pro zákazníky je k dispozici také možnost nákupu online prostřednictvím webové stránky unihobby.cz nebo kontaktováním prodejny emailem na info@unihobby.cz. Pro bližší informace o sortimentu, akcích nebo službách můžete navštívit také jejich sociální sítě, kde pravidelně sdílí novinky a tipy pro modeláře.

Zkušenosti zákazníků a reference

Zkušenosti zákazníků s prodejnou Unihobby Hodonín jsou velmi pozitivní. Zákazníci oceňují široký výběr modelářských potřeb, kvalitní sortiment a přátelský přístup personálu. Mnozí z nich také chválí rychlé a efektivní řešení případných reklamací či problémů. Díky profesionálnímu přístupu a dlouholetým zkušenostem se prodejna těší velké popularitě mezi modeláři v regionu. Referencemi mohou být i úspěšné realizované projekty či soutěže, kterých se zákazníci díky sortimentu a radám od personálu účastní.

Publikováno: 22. 05. 2024

Kategorie: Ostatní

Autor: Terezie Záhorská

Tagy: unihobby hodonín | prodejna modelářských potřeb