Osvežte se v největším koupališti v Praze - Petynka!

Koupaliště Petynka

"Vítáme vás na koupališti Petynka – oáze klidu a zábavy uprostřed městského shonu. Připravte se na celodenní relaxaci mezi zelení a vodou a nechte se unést atmosférou jednoho z nejoblíbenějších koupališť v Praze."

Poloha koupaliště Petynka

Poloha koupaliště Petynka se nachází v západní části Prahy, přesněji v městské části Praha 6 poblíž Dejvic. Koupaliště je lehce dostupné tramvajovou linkou číslo 22 a autobusovými linkami 107 a 116. Je situováno v nádherném parku s rozsáhlým areálem a nabízí bohaté možnosti pro volnočasové aktivity a odpočinek.

Historie koupaliště

Historie koupaliště Petynka sahá až do roku 1928, kdy bylo otevřeno jako první plavecké zařízení na území tehdejšího Velkého Prahy. Od té doby si získalo oblibu mezi mnoha návštěvníky, a to nejen pro svou krásnou přírodní scenérii, ale i díky svým moderním technologiím a službám.

Během druhé světové války sloužilo koupaliště jako tábor pro válečné zajatce, avšak po skončení války bylo opět otevřeno pro veřejnost. V dalších letech se postupně rozrůstalo a modernizovalo, přibyly nové bazény a atrakce pro dospělé i děti.

Dnes je koupaliště Petynka jedním z nejoblíbenějších rekreačních center v Praze s celoroční nabídkou vodních sportů, wellness centrem a dalšími aktivitami pro celou rodinu. Přestože se jeho podoba časem mnohokrát změnila, stále si udržuje svoji jedinečnou atmosféru, která přitahuje každý rok tisíce návštěvníků.

Služby na koupališti

Služby na koupališti Petynka

Naším cílem je, aby každý návštěvník Koupaliště Petynka si zde užil co nejvíce příjemných chvil. Proto jsme pro Vás připravili širokou nabídku služeb, které Vám umožní strávit den v maximálním pohodlí a bezstarostnosti.

Mezi naše služby patří například půjčovna lehátek a slunečníků, občerstvení v restauraci nebo rychlé občerstvení v bistru. Pro děti máme přichystané dětské hřiště se skluzavkami a dalšími atrakcemi. Pokud byste si chtěli udělat odpoledne ještě zajímavější, můžete si zapůjčit vybavení pro plážový volejbal nebo fotbal.

Samozřejmostí jsou u nás také šatny, které jsou k dispozici zdarma. Máte-li zájem o soukromou kabinu, rádi Vám ji pronajmeme za symbolický poplatek.

U nás na Koupališti Petynka se budete cítit jako doma a bez pochybností oceníte naše prvotřídní služby. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Bazény a skluzavky

Bazény a skluzavky - Zábava pro celou rodinu na koupališti Petynka

Na koupališti Petynka najdete nejen klasický bazén, ale také zajímavé atrakce jako jsou skluzavky, které zaujmou zejména děti i teenagerů. Vyzkoušejte si adrenalinový sjezd na tobogánu, nebo si užijte odpočinku v relaxačním bazénu. Na koupališti Petynka je pro všechny připravena zábava podle Vašich představ!

Dětské hřiště a animační programy

"Dětské hřiště a animační programy" jsou neodmyslitelnou součástí zábavy na koupališti Petynka. Pro naše nejmenší návštěvníky jsme připravili širokou škálu atrakcí a her, které je budou bavit celý den. Ať už se jedná o skákací hrady, skluzavky, trampolíny nebo pískoviště, u nás si každé dítě najde to svoje oblíbené místo. Navíc pravidelně pořádáme animační programy s vtipnými soutěžemi a zábavnými hrami, aby si vaše děti odpoledne opravdu užily. S koupáním a sluněním se tak na Petynce stane rodinná zábava pro všechny generace!

Stravování na koupališti

Stravování na koupališti je základním prvkem každého letního výletu. Na Koupališti Petynka si můžete dopřát bohatý výběr jídel a nápojů, které Vás osvěží a ochutnají po celou dobu Vašeho pobytu u bazénu. Nabídka stravování obsahuje různorodé menu pro každého - od chutných občerstvení přes lehké saláty až po teplé hlavní jídla. K dispozici jsou také osvěžující nápoje, které pomohou vydržet i v horkých letních dnech. Přijďte tedy s rodinou nebo s přáteli na Koupaliště Petynka a nechte se unášet do světa plného chutí a zábavy!

Ceník vstupného a otevírací doba

Ceník vstupného a otevírací doba

Vítáme Vás na koupališti Petynka! Zde najdete informace o cenách vstupného a otevírací době.

Otevírací doba:

- Pondělí - Neděle: 9:00 - 20:00 (v případě špatného počasí může být koupaliště uzavřeno)

Ceny vstupného:

Dospělí:

- Celodenní vstup: 150 Kč

- Odpolední vstup (od 16:00): 100 Kč

Děti do 15 let, studenti a senioři:

- Celodenní vstup: 80 Kč

- Odpolední vstup (od 16:00): 60 Kč

Rodinné vstupné:

- Rodina s jedním dospělým a jedním dítětem do 15 let: celodenní vstup za cenu jednoho dospělého

- Rodina se dvěma dospělými a dvěma dětmi do 15 let: celodenní vstup za cenu třech osob

Také nabízíme sezónní permanentky, které Vám umožní zdarma navštěvovat koupaliště po celou sezónu.

Těšíme se na Vaši návštěvu na koupališti Petynka!

Závěr a doporučení

Závěr a doporučení pro návštěvu koupaliště Petynka

Po důkladné analýze koupaliště Petynka jsme dospěli k závěru, že se jedná o vysoce kvalitní a moderní zařízení. Vyznačuje se nejen krásným prostředím a přístupností, ale také širokou nabídkou služeb pro návštěvníky.

Na základě naší zkušenosti můžeme tedy s klidem doporučit toto koupaliště každému, kdo hledá místo pro své letní osvěžení. Kromě standardních bazénů zde najdete i různé atrakce pro dospělé i děti, jako jsou skluzavky, vodopády či tobogány.

Pro ty, kteří se rádi sportují, je na Petynce navíc připravena moderní fitness zona s posilovnou a lezeckou stěnou. A pro odpočinek potom slouží wellness centrum s vířivkami a saunami.

Vzhledem ke všem těmto pozitivním faktorům jsme přesvědčeni o tom, že si národnostní park Petynka rozhodně zaslouží vaši návštěvu!

Publikováno: 05. 07. 2023

Kategorie: zábava

Autor: René Horák

Tagy: koupaliště petynka | koupaliště