Ryan Reynolds v nezapomenutelných rolích: Přehled jeho nejlepších filmů!

Ryan Reynolds Filmy

Úvod do kariéry Ryana Reynoldse

Ryan Reynolds se narodil v roce 1976 v Kanadě a je jedním z nejvíce kreativních herců současnosti. Během své kariéry hrál ve filmech různých žánrů od akčních filmů a komedií až po romantická drama. V tomto článku se zaměříme na jeho úvod do světa filmování a jak se vypracoval k tomu, aby se stal jedním z nejoblíbenějších herců.

Po absolvování střední školy Reynoldsovi začali nabízet role v televizních seriálech, jako byly například Fifteen (1991) nebo The Odyssey (1992). Jeho první menší role ve filmu byla v roce 1993 ve snímku Ordinary Magic, ale průlomovou rolí se pro něj stala postava Michaela "Berga" Bergmana v populárním seriálu Two Guys and a Girl (1998-2001).

V roce 2002 Reynolds hrál svou první hlavní roli ve filmu National Lampoon's Van Wilder, který mu poskytl potřebnou expozici. Poté následovaly role v dalších filmech jako jsou Amityville Horror (2005), X-Men Origins: Wolverine (2009) nebo Safe House (2012), které přinesly Reynoldsovi další úspěchy.

V poslední době Ryan Reynolds zaznamenal obrovský úspěch díky své roli Wade Wilsona v superhrdinském filmu Deadpool (2016). Tento film se stal celosvětovým hitem a z Reynoldse udělal jednoho z nejoblíbenějších herců současnosti. Následovaly další úspěšné filmy jako jsou Deadpool 2 (2018), 6 Underground (2019) nebo Free Guy (2021).

Vstup Ryana Reynoldse do světa filmování byl sice pomalý, ale postupně si vybudoval kariéru jako jeden z nejtalentovanějších a nejoblíbenějších herců Hollywoodu. Díky jeho schopnostem, humoru a charismatu je stále na vrcholu svého umění a my se můžeme těšit na další jeho skvělé výkony v budoucnosti.

Komediální filmy s Ryanem Reynoldsem

Ryan Reynolds je jedním z nejpopulárnějších herců v Hollywoodu, a proto není divu, že se objevuje i v řadě komediálních filmů. Pokud hledáte snímky plné humoru a sarkasmu, které si užijete s Ryanem Reynoldsem v hlavní roli, máme pro vás několik tipů.

Mezi nejznámější komediální filmy s Ryanem Reynoldsem patří například "Deadpool" (2016), ve kterém se Reynolds představil jako kultovní antihrdina s nespočtem vtípků na adresu superhrdinovského žánru. Dalším zkrátka nelze neuvést "Přežít svůj život" (2009), což je tématická satira na reklamní obor. Pokud máte rádi legrační situace ze života, zajímavou volbou může být také "Buried" (2010), drama ve stylu Hitchcocka, ovšem s parodiemi na paniku spojenou s únosy.

Tyto filmy jsou jen malým zlomkem z filmografie Ryana Reynoldse, kterou zdobí i další skvosty komediálního žánru. Vyberte si ten správný film přesně pro vaši chuť a užijte si společnost tohoto talentovaného herce!

Akční filmy s Ryanem Reynoldsem

"Ryan Reynolds - akční hrdina nejen z Marvelu! Tady jsou jeho nejlepší akční filmy, které vás uchvátí napětím a adrenalinem. Připravte se na nezapomenutelný zážitek plný napínavých scén a špičkových hereckých výkonů."

Drama a romantické filmy s Ryanem Reynoldsem

Ryan Reynolds je jedním z nejtalentovanějších hereckých jmén v Hollywoodu a jeho filmařské portfolio je velmi úctyhodné. Pokud máte chuť na drama nebo romantický film, určitě byste mohli otočit pohled k některému z jeho filmů. Tento charismatický kanadský herec exceluje v dramatech, jak ukázal v napínavém filmu "Buried", ale také se mu daří ve světě romantiky, jako například v trefném filmu "The Proposal". Ať už máte náladu na slzy nebo smích, Ryan Reynolds vás rozhodně neprozradí.

Animované filmy a dabing Ryana Reynoldse

Ryan Reynolds je jedním z nejpopulárnějších herců v Hollywoodu a jeho filmy jsou oblíbené u širokého publika. Mezi jeho nejúspěšnější projekty patří řada animovaných filmů, které si získaly srdce diváků po celém světě. Co však celou záležitost dotváří, je skutečnost, že Ryan Reynolds namluvil hlavní postavy v mnoha těchto animovaných filmech.

Dabing Ryana Reynoldse do animovaných filmů zahrnuje například tituly jako "Mrázek", ve kterém se Reynolds objevuje jako Drátosrstý teriér Max, "Croodsovi 2", kde propůjčuje hlas členovi rodiny Guye, nebo "Pokémon detektiv Pikachu", v němž daboval titulní postavu.

Jeho charakteristický hlas a herecké schopnosti přinášejí do těchto filmů další rozměr a dávají postavám na plátně osobitost. Animované filmy s dabingem Ryana Reynoldse jsou proto ideálním volbou pro ty, kteří chtějí vychutnat si kvalitní film s dobrou dávkou humoru a akce.

Nejúspěšnější filmy s Ryanem Reynoldsem

Ryan Reynolds je jedním z nejpopulárnějších herců současnosti a jeho filmařské portfolio je plné skvělých filmů, které si získaly diváky po celém světě. Pokud hledáte nejlepší filmy s Ryanem Reynoldsem, máme pro vás několik tipů.

Jedním z nejúspěšnějších filmů s Ryanem Reynoldsem je komediální akční snímek "Deadpool", ve kterém si Reed Richards alias Deadpool střihne množství šílených kousků a překoná nespočet překážek, aby ochránil svou milovanou. Navazující film "Deadpool 2" také potvrdil úspěch prvního dílu a uvedl Reynoldsa mezi nejoblíbenější akční hvězdy.

Dalším velmi žánrovým filmem s Reynoldsem je romantický drama "The Notebook", ve kterém se objevuje vedle oblíbených hereckých jmen jako Rachel McAdams. Druhý dech si pak našel v superhrdinském filmu "Green Lantern", kde si zahrál titulní roli Hal Jordana a pomohl zachránit celý vesmír.

V neposlední řadě by neměla chybět ani postapokalyptická sci-fi "Detonator". V této dystopické budoucnosti se Ryan Reynolds ocitne na opuštěné planetě, kde se snaží přežít a zachránit co nejvíce lidí. Film ukazuje jeho herecké schopnosti i v dramaticčtějších rolích.

Takto jsou zastoupeny různé žánry a každý divák si může najít svůj oblíbený film s Ryanem Reynoldsem.

Budoucí projekty Ryana Reynoldse

Budoucí projekty Ryana Reynoldse slibují napínavé zápletky a nevšední postavy! Blížící se filmy s Ryanem Reynoldsem jako např. "The Adam Project" a "Red Notice" nabízejí nejenom kvalitní herecké výkony, ale také akční a dobrodružné scény, které uchvátí diváky po celém světě. Buďte připraveni na vzrušující filmové zážitky s tímto charismatickým hercem!

Závěr a shrnutí filmové kariéry Ryana Reynoldse

Ryan Reynolds se stal jedním z nejvýraznějších představitelů hollywoodského průmyslu. Jeho filmová kariéra je plná žánrových rozmanitostí a hereckých výkonů, které si získaly srdce diváků po celém světě.

Úspěch Ryanových filmových projektů je evidentní. Mezi jeho nejúspěšnější filmy patří určitě "Deadpool" a jeho pokračování, které zaznamenaly velký úspěch u kritiky i diváků. Stejně tak se mu podařilo excelentně ztvárnit hlavní roli ve snímku "Buried", který ukázal jeho schopnosti i v náročných dramatických rolích.

Ryan má na kontě i mnoho komediálních rolí, například ve filmech "Bláznivá dovolená" či "Šestičlenná Rada", které dokázaly potvrdit jeho komediální talent.

Jistou raritou pak je film "Prosím, utište!" (The Voices), ve kterém Ryan Reynolds hraje hlavní roli oddaného zaměstnance továrny, který si povídá s mrtvými zvířaty.

Je tedy přinejmenším jasné, že Ryan Reynoldsová kariéra plné úspěšných filmů a hereckých výkonů, z níž bude moci inspirovat i další generace filmových tvůrců.

Publikováno: 17. 04. 2023

Kategorie: zábava

Autor: René Horák

Tagy: ryan reynolds filmy | filmy s ryanem reynoldsem