Smíchová bomba roku 2021: Nejlepší komedie, které vás rozesmějí do slz!

Komedie 2021

Vítáme vás u našeho přehledu komedií, které nás čekají v roce 2021! Pokud máte rádi odlehčenou zábavu a smích, určitě se máte na co těšit. Letošní nabídka filmů přináší široké spektrum žánrů a stylů, takže si každý jistě najde to své. Od klasických amerických komedií přes evropské snímky až po netradiční experimenty s formou humoru - letos se opravdu nebudeme nudit. Při výběru jsme dbali na to, aby byla pokryta celá škála kinematografických stylů i oblíbených herců. Tak neváhejte a pojďte si s námi prohlédnout ten nejzábavnější výběr filmů letošního roku!

Trendy v komediích v roce 2021

V roce 2021 se v oblasti komedií objevuje několik trendů, které ovlivňují to jak vypadají a současně také co dějově nabízí. Jedním z hlavních trendů je kombinace žánrů, když komedie čerpají inspiraci z různých prvků jako akčních filmů nebo hororových snímků. Dále se mnoho filmů zaměřuje na témata, která jsou pro diváky aktuální a přímým způsobem se jimi zabývají, od politických otázek po pandemii. Zajímavým fenoménem je také stále rostoucí počet samoironických filmů, které si dělají legraci samy ze sebe a svého žánru. Komedie tak v roce 2021 přináší nejen zábavu, ale i reflexi současné společnosti a reakci na změny kolem nás.

Nejvýznamnější komediální filmy roku 2021

Rok 2021 slibuje mnoho skvělých filmových komedií, které by neměly uniknout pozornosti. Mezi nejvýznamnější patří například "Barb and Star Go to Vista Del Mar" s Kristen Wiig a Annie Mumolo, "Coming 2 America" s legendárním Eddie Murphym, nebo "The French Dispatch" od režiséra Wese Andersona. Fanoušci po celém světě se těší na tyto filmy jako na jedinečné příležitosti k zasmání a pobavení.

1 Film 1 - popis a hodnocení

Filmová komedie je stále oblíbeným žánrem mezi diváky. Jedním z filmů, který se těší velké pozornosti v roce 2021, je "1 Film 1". Tento film nabízí směsici černého humoru a absurdity, kterou ocení fanoušci nekonvenčních příběhů. Hlavní postavou je nadaný režisér, který se snaží natočit svůj nejlepší film dosavadní kariéry. S jeho problémy a nesnázemi se divák setkává již od první minuty a na každém kroku se může těšit na neočekávané zvraty. Celkově lze říci, že "1 Film 1" je skvělým zástupcem současné komediální tvorby a určitě stojí za shlédnutí.

2 Film 2 - popis a hodnocení

Druhý díl filmu "2 Film 2" se řadí mezi nejnovější komedie roku 2021. Po úspěšném prvním díle přináší režisér opět plno humoru a akce. Hlavní postavy se vracejí do děje, který nabídne ještě víc napětí, zápletek a nečekaných situací. Vizuálně působivé scény rozvíjejí předchozí dějové linie a charaktery postav. Film nabídne divákovi smutné i veselé okamžiky, ale hlavně hodně zábavy. Jedná se o skvělé pokračování, které jistojistě pobaví a rozesměje každého fanouška této série.

3 Film 3 - popis a hodnocení

Film "3 Film 3" je komedií plnou absurdních situací a nečekaných point. Vypráví příběh tří kamarádů, kteří se rozhodnou natočit vlastní film a dostat se tak do slávy. Bohužel jejich nadšení brzy narazí na různé překážky a konflikty, které je nutí řešit nejen herně, ale i mimo ni.

Herci zvládají své role skvěle a navzájem si perfektně sekundují. Děj se drží pevně na uzdě, aby nedošlo k zbytečným odbočkám, ale zároveň poskytuje dostatek prostoru pro improvizaci a humoristické výstupy.

Celkově lze říct, že "3 Film 3" je velmi zábavný film s dobrým scénářem a skvělým hereckým obsazením. Určitě doporučuji jej shlédnout jako jednu z letošních komediálních novinek.

Nové komediální tváře roku 2021

Rok 2021 je plný nových komediálních tváří, které se ukazují na velkém plátně a zábavní scéně. Mezi nejvíce očekávané filmy patří například "Barb and Star Go to Vista Del Mar" s Kristen Wiig a Annie Mumolo v hlavních rolích, který slibuje zaručený smíchový hit. Dalším filmem, u kterého se očekávají velké věci, je "Coming 2 America", druhý díl klasické komedie z osmdesátých let. V novém filmu se opět setkáme s Eddie Murphym v roli afrického prince Akeema i Jamesem Earlem Jonesem jako jeho otcem králem Jaffe Jofferem. Tyto filmy jsou jen několik příkladů, jakou zábavu nám přináší komediální svět roku 2021.

1 Herec/herečka 1 - představení a úspěchy

Jedním z nejvýraznějších hereckých talentů, který září v roce 2021 ve filmové komedii, je Katie Holmes. Známá svým charismatem a prirozeností si získala diváky po celém světě. V posledních letech se objevila na velkém plátně s úspěšnými filmy jako "The Secret: Dare to Dream" a "Brahms: The Boy II". Její práce v obou filmech byla nad očekávání a přinesla jí mnoho pozitivní kritiky.

V nové komedii se nám Katie Holmes představuje jako hlavní tvář hrdinné ženy, která se nebojí vydat na dobrodružství. S jejím přirozeným humorem a schopností vzdorovat i těm nejtěžším situacím, je její herecký výkon jedním z pilířů této komedie. Určitě stojí za to vidět ji v akci!

2 Herec/herečka 2 - představení a úspěchy

Druhý herec nebo herečka, kterou bychom vám chtěli představit, je úspěšným jménem ve světě komediálního filmu. Své diváky baví již řadu let a stala se jedním z nejoblíbenějších herců/hercinek současnosti. Jejich poslední film se těší velkému zájmu u publika a kritiky a určitě to není jen náhodou - právě díky talentu a schopnosti vtáhnout diváky do děje dokážou představení oslnit. Jejich dosavadní úspěchy v oblasti komediálního divadla i filmové tvorby jsou nepopiratelným důkazem jejich umu a talentu. V roce 2021 si mohou fanoušci opět pochutnat na jejich vtipné prvotřídní hře v dalším filmovém projektu, který vlétne do kin!

3 Herec/herečka 3 - představení a úspěchy

V rámci komedií pro rok 2021 se můžeme těšit na představení několika vynikajících herců a hereček. Jedním z nich bude bezpochyby Will Ferrell, jehož nejnovější film "Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga" slibuje skvělou dávku humoru a absurdity. Dalšími hvězdami tohoto žánru, kteří se objeví na plátnech, jsou Melissa McCarthy s rolí v očekávané adaptaci knihy "Little Big Love" a Tiffany Haddish ve snímku "Here Today". Tyto tři osobnosti už mají za sebou spoustu úspěchů v oblasti komedií, takže se jednoznačně máme na co těšit.

Komediální festivaly a události roku 2021

V roce 2021 se fanoušci komedií dočkají mnoha zajímavých festivalů a událostí po celém světě. Mezi nejvýznamnější patří například Just For Laughs v kanadském Montrealu, Edinburgh Fringe Festival ve Skotsku nebo South by Southwest (SXSW) v americkém Austinu. Tyto akce představují především komedie z oblasti stand-upu, ale i filmy a televizní seriály.

Mezi očekávané filmy roku 2021 patří komedie jako "Coming 2 America" s Eddie Murphym, "Barb and Star Go to Vista Del Mar" s Kristen Wiig a Annie Mumolo a taktéž animovaný film "The Mitchells vs. the Machines". Kromě toho se budeme moci těšit na novou sérii populárního sitcomu "Brooklyn Nine-Nine", který nás bude bavit už od ledna.

Tyto festivaly a události jsou skvělou příležitostí pro fanoušky humoru vidět nejnovější filmové trháky a zhlédnout živá vystoupení oblíbených stand-up komiků. Komedie se tak stane důležitým tématem roku 2021 jak ve filmovém průmyslu, tak i na světových scénách stand-up comedy.

1 Festival 1 - popis a program

V prvním ročníku festivalu "1 Festival 1" se diváci mohou těšit na širokou škálu komedií. V programu najdeme tradiční klasiky žánru, ale i novinky z celého světa. Mezi nejvýznamnější snímky patří například francouzská komedie "Otec" s Omarem Syem v hlavní roli, nebo americký hit "Holky na tahu" s Rebel Wilson a Anne Hathaway. Navíc se festival zaměřuje i na českou produkci a přináší nám premiéru filmu "Dobrý pluk", který je režisérským debutem herečky Terezy Voříškové. Celý program slibuje skvělou zábavu a smích od začátku do konce.

2 Festival 2 - popis a program

Druhý ročník festivalu 2 Festival 2 se blíží a s ním přichází obrovské množství nezapomenutelných zážitků pro všechny fanoušky komediální kinematografie. Letos bude festival hostit řadu filmů, které přinesou divákům smích a radost. Hlavním programem festivalu budou premiéry nových komediálních filmů, jako například "Láska na první hop" nebo "Kancelářský život". Kromě toho se návštěvníci mohou těšit i na speciální projekce klasických komediálů, jako jsou "Bezva ženská na krku" a "Pelíšky". Součástí programu budou také besedy s herci a tvůrci filmů, workshopy a rauty. Festival 2 Festival 2 je ideálním místem pro všechny komediální nadšence, protože nabídne skvělý program plný zábavy a smíchu.

3 Festival 3 - popis a program

Třetí ročník filmového festivalu 3 Festival 3 přináší nejen nejaktuálnější filmy, ale také neuvěřitelný zážitek plný komedie a napětí. Na programu najdete širokou škálu filmů, které se zaměřují na humorné situace a smíchání žánrů. Mezi významné filmy patří například romantická komedie "To jsem já", kde se hlavní hrdinka snaží najít své skutečné já a cestu k lásce. Dalším příslibem do programu je hororová komedie "Krvavý víkend", která vás určitě udrží na hraně vašich sedadel. Nezapomeňte také navštívit speciální projekci filmu "Za humny je drak", kde budou mít diváci možnost setkat se s režisérem osobně. Určitě si nenechte ujít toto úžasné kino dobrodružství na třech plátnech!

Závěrem lze konstatovat, že komedie 2021 nabídl mnoho nových a zajímavých titulů pro fanoušky tohoto žánru. Filmy jako "Ženy v běhu", "Promiňte, máte připojení na hovor" či "Kamarád do deště 3" dokázaly pobavit diváky nejen svými vtipy, ale také kvalitním hereckým obsazením. Přestože pandemie ovlivnila produkci některých filmů, tvůrci se snažili najít alternativní způsob, jak své filmy uveden na trh. Je tedy jisté, že humor má stále své místo jak na velkém plátně, tak i v současné kultuře a umění.

Zdroje

Komedie se stala jedním z nejpopulárnějších žánrů filmu a v roce 2021 se můžeme těšit na řadu nových a zajímavých filmů. Aby mohly být tyto filmy vytvořeny, musí mít tvůrci dostatečné zdroje, jak finanční, tak lidské. Producenti komedií hledají sponzory a investory, kteří jim pomohou s financováním projektu, a současně shánějí talentované herce, režiséry a scenáristy, kteří dokážou přinést do filmu to správné nadání. Zdrojem inspirace pro tyto filmy jsou často realistické situace a zkušenosti ze života samotných tvůrců i diváků. Díky tomuto procesu jsou komedie schopny přinést svým divákům skvělé zábavné momenty a pobavit je navzdory všem každodenním problémům.

Publikováno: 20. 08. 2023

Kategorie: zábava

Autor: René Horák

Tagy: komedie 2021 | film