Vstupte do světa skákání: Hop Arena - největší skákací hrad v ČR!

Hop Arena

Úvodní popis skákacího hradu Hop Arena

Hop Arena je skákací hrad, který nabízí nekonečnou zábavu pro děti i dospělé. Vyrobena z bezpečného a odolného materiálu, poskytuje Hop Arena dokonalé prostředí pro aktivní trávení volného času. Skákací plošiny, skluzavky, tunely a další překážky garantují maximální zábavu a adrenalinový zážitek. Navštivte Hop Arenu a užijte si den plný legrace a radosti!

Rozměry a kapacita Hop Areny

Rozměry a kapacita Hop Areny

Hop Arena je skákací hrad určený pro děti. Tento všestranný zábavní prvek nabízí nejen mnoho skákacích ploch, ale také skluzavky, tunely a různé zábavné prvky, které malým návštěvníkům zajistí spoustu zábavy.

Rozměry Hop Areny jsou 6 metrů na délku, 5 metrů na šířku a 4 metry na výšku. Díky těmto rozměrům se Hop Arena snadno vejde i do menších prostor a poskytuje dostatek prostoru pro více dětí najednou.

Kapacita Hop Areny je až 10 dětí ve věku od 3 do 10 let. Dohlédnout na děti bude velmi snadné, protože celá arena je dobře přehledná a zároveň dobře provedená s ohledem na bezpečnostní opatření.

Celkově lze říci, že Hop Arena nabídne spoustu zábavy a radosti nejenom nejmenším návštěvníkům vašeho herny či kavárny, ale i jejich rodičům, kteří si mohou být jistými bezpečnostními opatřeními.

Bezpečnostní opatření a pravidla používání

Bezpečnostní opatření a pravidla používání jsou klíčovými prvky pro zajištění bezpečného a zábavného zážitku na skákacím hradu Hop Arena. Před vstupem na hrad se ujistěte, že máte správné oblečení a obuv. Nejezděte si s batohy nebo jinými předměty, které by Vás mohly při skákání ohrozit. Udržujte pořádek a nenechávejte své věci na ploše určené ke skákání. Nesnažte se kopulovat, běhat nebo hrát si tak, aby ostatní návštěvníci mohli být ohroženi. Prosím, dodržujte tato pravidla a udržujme Hop Arenu bezpečnou a zábavnou pro všechny!

Typy atrakcí a aktivit v Hop Areně

V Hop Areně najdete mnoho různých typů atrakcí a aktivit. Můžete se vyřádit na skákacím hradu, vyzkoušet si skákání na trampolíně, nebo se projet na skluzavce. Pro ty odvážnější jsou k dispozici i horské dráhy a lanové centrum. Pokud máte raději soutěže, můžete se zapojit do turnajů v minigolfu, lasergame nebo airsoftu. K dispozici je také různé zábavní vybavení pro děti, jako jsou třeba malé hřiště s prolézačkami nebo tréninkové stanice pro agility. V Hop Areně si rozhodně každý najde svou oblíbenou aktivitu!

Provozní doba a vstupné

Vítáme Vás v Hop Areně - skákacím hradu, který nabízí neopakovatelnou zábavu pro celou rodinu. Níže naleznete informace ohledně naší provozní doby a vstupného.

Provozní doba:

- Pondělí až Pátek: 15:00 - 20:00

- Sobota a Neděle: 9:00 - 20:00

Vstupné:

- Dospělí: 150 Kč / hodina

- Děti (do 12 let): 100 Kč / hodina

- Rodinné vstupné (2 dospělí + 2 děti): 400 Kč / hodina

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Závěrečné hodnocení a doporučení pro návštěvníky

Po návštěvě Hop areny bychom rádi podělili s vámi naše závěrečné hodnocení a doporučení. Tuto skákací arénu jsme si velmi oblíbili pro její skvělou zábavu a atraktivitu. Skákání na trampolínách, šplhání po stěnách a skluzavkách nás vyčerpalo, ale také nás naplnilo radostí a adrenalinem.

V doporučeních bychom chtěli zdůraznit, že při návštěvě Hop areny je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla a pokyny personálu. Také vám doporučujeme navštívit tuto skákací arénu v rámci celodenního programu, abyste si mohli užít maximum zábavy.

Všem návštěvníkům Hop areny doporučujeme tuto atrakci navštívit. Užijete si nezapomenutelnou zábavu plnou adrenalinu a pohybu.

Kontaktní informace a odkazy na webové stránky Hop Areny.

Kontaktní informace a odkazy na webové stránky Hop Areny

Jste zvědaví na více informací o největším skákacím hradu v okolí? Potřebujete kontaktovat personál Hop Areny pro rezervaci, dotazy nebo stížnosti? Nebojte se, máme pro vás přehled všech potřebných kontaktních informací.

Pro rezervace skákacího hradu Hop Arena můžete použít telefonní číslo 123 456 789 nebo e-mailovou adresu info@hoparena.cz. Na adrese Hopova 1, Praha 5 také naleznete sídlo Hop Areny a rádi vám tam poskytneme osobní asistenci.

Pokud hledáte více informací o úžasných atrakcích, akcích nebo speciálních nabídkách Hop Areny, navštivte oficiální webové stránky www.hoparena.cz. Tam najdete veškeré aktuality, ceny nebo praktické informace k provozu skákacího hradu.

Těšíme se na vás!

Publikováno: 10. 05. 2023

Kategorie: zábava

Autor: Terezie Záhorská

Tagy: hop arena | skákací hrad