Žižkov je atraktivním tipem na nový začátek pro čerstvé absolventy

Máte konečně za sebou náročná studia a nyní hledáte lokalitu, kde byste se rádi usadili? Jistě, hlavní roli v takových plánech hraje Praha. Je to cíl všech lidí, kteří se chtějí prosadit v náročných oborech a nastartovat báječnou kariéru. Založení rodiny a úspěch v zaměstnání, ale také bohaté kulturní vyžití.

Naše metropole je jedničkou, která snese i přísná západoevropská kritéria. Investice do nemovitostí se vyplatí v každé době. Jde totiž o dlouhodobou záležitost, zhodnocení nelze čekat za jeden nebo dva roky. Spíše je to vložení prostředků do vlastní budoucnosti a možná, že i do budoucnosti vlastních potomků.

Občanská vybavenost hraje zásadní roli

Co je důležité pro výběr vhodné nemovitosti? Samozřejmě, jak potvrdí snad každý, kdo se o reality zajímá. Na prvním místě je vždy lokalita! Byty na prodej v Praze 3 mají v tomto směru velkou výhodu. Jsou v srdci regionu, který čeká zajímavá budoucnost. V docházkové vzdálenosti jsou nejen lékárny nebo školy, ale také sportoviště a zastávky MHD.

Počítá se také s pestrou městskou zelení, která je pro odpolední oddech jednoduše nezbytná. Restaurace a kavárny jsou rovněž místem, kde si můžete odpočinout od všedního stresu. Plnohodnotná občanská vybavenost je připravena, novým obyvatelům tak nebude už vůbec nic chybět.


Praha je opravdu zeleným městem

Chcete se projít v parku? Jistě, Parukářka nebo Židovské pece se budou těšit na vaši návštěvu, stačí doslova jen vyjít z bytu. Rozhodnout se můžete také mezi balkonem a terasou, které jsou součástí jednotlivých bytových jednotek. K vybraným bytům je k dispozici také předzahrádka, kde můžete uplatnit svůj pěstitelský um. Obklopit se zelení je velmi dobrý nápad. Pokud jde o Prahu jako takovou, je to skutečně zelená lokalita.

Publikováno: 20. 02. 2024

Kategorie: Bydlení

Autor: Dana Kubová