Skok do adrenalinového světa: Jump Arena Ostrava - Trampolínový park plný zábavy!

Jump Arena Ostrava

Jump Arena Ostrava je moderní trampolínový park, který se nachází v samém srdci Ostravy. Tento zábavní areál nabízí nejmodernější trampolínovou technologii a širokou škálu aktivit pro všechny věkové kategorie. Bezpečnostní opatření jsou při konstrukci atrakcí na prvním místě, čímž se tato dobová indoor aktivita stala naprosto bezpečnou a oblíbenou nejen u dětí, ale i mezi mladými dospělými. V článku si detailněji popíšeme, co Jump Arena Ostrava nabízí, jaké aktivity lze zažít a kdy je park otevřen pro veřejnost.

Trampolínové parky jako nový trend v zábavním průmyslu

Trampolínové parky se staly v poslední době velmi populárním trendem v zábavním průmyslu. Jedním z nich je i Jump Arena Ostrava, která nabízí skvělou volbu pro trampolínové skákání a další zajímavé atrakce jako basketbal na trampolíně, freestyle a další. Tyto parky jsou ideální pro trávení aktivního času s rodinou, přáteli nebo kolegy. V Jump Areně si můžete užít bezpečný a zábavný zážitek s tím nejmodernějším vybavením.

Představení Jump Arena Ostrava

Jump Arena Ostrava je moderní trampolínový park nacházející se v centru města. Nabízí zábavu a sportovní vyžití pro všechny věkové kategorie. Park disponuje několika druhy trampolín, hodinami volného skákání, basketbalovým hřištěm na trampolínách, foam pit a dalšími speciálními atrakcemi pro skokany. Pro ty nejmenší jsou připraveny oddělené zóny s menšími trampolínami a pohodlným posezením pro rodiče. Jump Arena Ostrava je ideálním místem pro rodinné výlety, firemní akce i sportovní tréninky.

Vybavení a atrakce v parku

Jump Arena Ostrava je skvělým místem, kde si můžete užít spoustu zábavy a adrenalinových zážitků. V trampolínovém parku najdete širokou škálu vybavení a atrakcí, které vám umožní skákat, cvičit a pobavit se.

Mezi hlavní atrakce patří různé trampolíny a skokanské padáky. Pokud toužíte po náročnějších výzvách, určitě si vyzkoušejte také slackline nebo airtrack. Pro děti jsou pak připraveny speciální dětské hřiště, kde se mohou bezpečně bavit celou hodinu.

Vybavení parku je moderní a bezpečné. Každý návštěvník dostane ochrannou přilbu a pro dospělé jsou k dispozici i protiskluzové ponožky. Jump Arena Ostrava je skvělým místem pro strávení volného času s rodinou nebo přáteli, ale také jako aktivita pro firemní teambuildingové akce.

Bezpečnostní opatření a pravidla pro návštěvníky

Jump arena Ostrava je trampolínový park, který se pyšní nejen svými atrakcemi, ale také bezpečností pro návštěvníky. Pokud vás zajímá, jaké jsou zde bezpečnostní opatření a pravidla, přinášíme vám několik důležitých informací.

Každý návštěvník musí absolvovat krátký úvodní trénink, kde se naučí správnému chování na trampolínách a dalších atrakcích. Všichni návštěvníci jsou povinni používat protiskluzové ponožky s gripem, které jsou k dispozici při vstupu do parku a jsou součástí vstupného.

Bezpečnostní pravidla obsahují i omezení týkající se jednotlivých atrakcí. Například proskok na skákacím hradu je určen pouze pro děti do 12 let a pro více adrenalinových zážitků pak existují atrakce s vyšší obtížnostní úrovní.

Kromě toho jsou v celém parku umístěny bezpečnostní polštáře na stěnách a podlahách, aby chránily před možným pádem. Na hlavním pódiu je též stálá přítomnost instruktorů, kteří dohlížejí na dodržování bezpečnostních pravidel.

Jump arena Ostrava je trampolínový park, kde má bezpečnost návštěvníků nejvyšší prioritu. Proto se zde můžete těšit nejen na skvělé zábavní atrakce, ale také na maximální ochranu vašeho zdraví.

Programy a aktivity pro různé věkové skupiny

Jump Arena Ostrava je trampolínový park, který nabízí skvělou zábavu pro různé věkové skupiny. Pro dospělé jsou k dispozici různé trampolínové zóny - od baskeťářských kruhů po akrobatickou zónu pro ty nejodvážnější. Pro děti jsou pak připraveny speciální zóny s hračkami a plyšáky, kde se mohou bezpečně bavit. Pro ty, kteří chtějí posilovat, je k dispozici fitness zóna s posilovacím zařízením a cvičebními stroji. Jump Arena Ostrava tak nabízí širokou škálu programů a aktivit pro všechny věkové skupiny.

Ceník a otevírací doba

Ve trampolínovém parku Jump Arena Ostrava platí následující ceník: Hodina skákání stojí 170 Kč, další hodina 150 Kč. Pro děti do 6 let a seniory nad 65 let je cena snížena na 120 Kč za hodinu a každá další hodina stojí pouze 100 Kč. Vstupné pro rodinné skákání (2 dospělí + 2 děti) je stanoveno na 540 Kč, s možností připlatit si za další dítě za cenu 130 Kč.

Otevírací doba Jump Areny Ostrava se liší v závislosti na dni v týdnu. V pondělí, úterý a čtvrtek je park otevřen od 14:00 do 21:00 hodin. Ve středu a pátek jsou dveře otevřeny již od 10:00 do večera a v sobotu a neděli můžete skákat od 9:00 ráno do večerních hodin – konkrétně do 20:00 hodin.

Zkušenosti návštěvníků a recenze parku

Jump Arena Ostrava je oblíbený trampolínový park, který láká návštěvníky všech věkových kategorií. Mnoho lidí zde hledá možnost strávit volný čas aktivně a zábavně. Návštěvníci parku si chválí moderní vybavení, velký výběr trampolín a dalších atrakcí. Zkušenosti ukazují, že se zde mohou bezpečně bavit i děti.

Mnozí návštěvníci radostně sdílí své pozitivní recenze na sociálních sítich. Opakované návštěvy jsou obvyklé, protože Jump Arena Ostrava nabídne vždy nové prvky a zajišťuje především bezpečné skákání.

Co se týče služeb, park nabídne šatny a společenskou místnost pro odpočinek mezi skákáními. Krom toho tu také najdete kavárnu s občerstvením a pitím.

Vzhledem k mnoha pozitivním hodnocení je Jump Arena Ostrava rozhodně nejlepší park na skákání ve městě.

Rozvoj trampolínových parků v České republice

V posledních letech se v České republice začínají stále více prosazovat trampolínové parky. V tomto směru se může pochlubit i Ostrava, která nyní otevřela nový Jump Arena trampolínový park. Tento moderní a inovativní zábavní park nabízí mnoho překážek a atrakcí pro všechny věkové kategorie. Zde si mohou návštěvníci užít třeba skákání na AKTIVNÍ TRAMPOLÍNOVÉ POLOVINĚ s LED světly, zkusit si PARKOUR LANE nebo trénovat svou odvahu na HIGH PERFORMANCE TRAMPOLE. Trampolínové parky se tak stávají stále oblíbenější formou aktivního odpočinku a rozhodně jsou zábavou, která by neměla uniknout nikomu.

Jump Arena Ostrava je skvělým místem pro všechny, kteří si chtějí užít netradiční zábavu a naplno se vyřádit. Tento trampolínový park nabízí nejen možnost skákání na mnoha různých typech trampolín, ale také další atrakce, jako jsou taneční párty a narozeninové oslavy. Závěrem bych rád zdůraznil, že Jump Arena Ostrava je ideálním místem pro strávení volného času s rodinou i přáteli. Určitě stojí za to navštívit tento unikátní zábavní park!

Publikováno: 26. 10. 2023

Kategorie: zábava

Autor: Kamila Švandová

Tagy: jump arena ostrava | trampolínový park