Zažijte nevšední dobrodružství vodního světa Velké Karlovice: Vodní park, který vás okouzlí!

Vodní Svět Velké Karlovice

Vítejte v úvodu do vodního světa Velké Karlovice - jednoho z nejúžasnějších vodních parků, které můžete navštívit. Toto rozsáhlé a moderní zařízení nabízí návštěvníkům širokou škálu atrakcí, od rychlostních skluzavek až po relaxační koutky. Připravte se na nezapomenutelný zážitek plný zábavy a dobrodružství!

Poloha vodního parku Velké Karlovice

Poloha vodního parku Velké Karlovice

Vodní svět Velké Karlovice je skvělým místem pro zábavu a relaxaci celé rodiny. Nachází se v malebném prostředí Valašských Beskyd, jen kousek od centra obce Velké Karlovice. Vodní park je přístupný po silnici číslo 487 a nabízí širokou škálu atrakcí pro návštěvníky různých věkových kategorií.

Přijďte se kochat krásami okolní přírody a nechte se unášet proudem bazénů s protiproudem, skluzavkami, tobogány nebo si užijte vlnobití na vlnovci. Pro ty menší návštěvníky je připraveno dětské brouzdaliště s různými hračkami a atrakcemi.

Nenechte si ujít jedinečný zážitek ze saunování v novém moderním wellness centru s panoramatickým výhledem na beskydskou krajinu. Po náročné den plném adrenalinových aktivit si můžete dopřát odpočinek na slunných loukách nebo pod stínícími slunečníky.

Vodní svět Velké Karlovice - ideální místo pro rodinnou zábavu a odpočinek v přírodě.

Vstupné a otevírací doba

Vstupné a otevírací doba vodního parku Velké Karlovice jsou klíčovými informacemi, které vám pomohou naplánovat si den plný zábavy a relaxace. Základní informace o vstupném jsou tyto: dospělí zaplatí 250 Kč za celodenní vstup, děti do 12 let mají slevu a zaplatí pouze 150 Kč. Pro rodiny je k dispozici také rodinný balíček s cenou 600 Kč pro čtyři osoby. Otevírací doba je od pondělí do neděle od 10:00 do 19:00 hodin, ale může se lišit během prázdnin a svátků. Přijďte si užít nezapomenutelný den plný adrenalinových skluzavek, relaxačních bazénů a atrakcí!

Vybavení vodního parku

"Plavte si jako v pohádce v našem Vodním světě Velké Karlovice! Prožijte nevšední dobrodružství a osvěžující zábavu v našem moderním vodním parku, vybaveném širokou škálou atrakcí. Od adrenalinových skluzavek a tobogánů, přes bazény s umělými vlnami a divokou řeku, až po dětský areál pro ty nejmenší návštěvníky. K dispozici jsou také sauny, wellness centrum a mnoho dalšího. Připravte se na den plný zábavy ve Vodním světě Velké Karlovice - vašem novém oblíbeném místě!"

a) Bazény

Vodní svět Velké Karlovice nabízí skvělý zážitek pro všechny návštěvníky, kteří touží po osvěžení a relaxaci. Mezi největší lákadla patří bazény, které jsou plné čisté a osvěžující vody. Ať už si vyberete klasický bazén nebo bazén s tobogánem, určitě si přijdete na své. Vyzkoušejte také whirlpool nebo vodní masáže a nechte se unášet proudem vody do světa pocitů.

b) Tobogány

B) Tobogány

Vodní svět Velké Karlovice je ideální místem pro všechny, kteří mají rádi adrenalinové zážitky na tobogánech. Naši návštěvníci se mohou těšit na různorodou nabídku tobogánů, které jsou vhodné pro malé i velké. Zkuste si projet rychlým tobogánem s ostrými zatáčkami nebo si užijte relaxaci na klidném horském řečišti. Vodní svět Velké Karlovice má co nabídnout pro každého!

c) Relaxační zóna

Vodní svět Velké Karlovice nabízí nejen mnoho adrenalinových atrakcí, ale má také pro všechny návštěvníky připravenou relaxační zónu. Podlehněte klidné atmosféře a odpočiňte si ve vířivkách nebo si dopřejte masáž v našem wellness centru. Dovolená u nás znamená dokonalé spojení vzrušení a odpočinku!

d) Dětský koutek

Dětský koutek je ideálním místem pro nejmenší návštěvníky vodního parku. Zde se mohou bavit na houpačkách, skluzavkách a dalších přizpůsobených atrakcích, které jsou určeny speciálně pro děti. Rodiče si zatím mohou odpočinout na lehátkách v blízkosti tohoto prostoru a sledovat své ratolesti, jak se s úsměvem na tváři baví. Dětský koutek je pečlivě navržen tak, aby byl bezpečný a zábavný pro děti různého věku.

Sportovní aktivity vodního parku

Sportovní aktivity vodního parku jsou neuvěřitelně rozmanité a zábavné! Ve vodním světě Velké Karlovice můžete vyzkoušet například plavání, šnorchlování, potápění nebo aqua fitness. Pokud preferujete adrenalinové sporty, neváhejte si zkusit například wakeboarding, windsurfing nebo kitesurfing. Pro ty méně odvážné jsou k dispozici také napínací skluzavky, tobogány a další atrakce pro celou rodinu. Vodní park je ideálním místem pro strávení aktivního dne s přáteli či rodinou a nabízí spoustu zábavy pro malé i velké návštěvníky.

a) Plavání

Plavání je ideální aktivitou pro koupání a zábavu ve vodě v našem vodním parku. Nabízíme bazén pro dospělé s protiproudem, relaxační vířivku i dětský bazén s atrakcemi pro nejmenší návštěvníky. Pro ostřílené plavce je připravena dráha o délce 25 metrů, kde si mohou procvičit své plavecké schopnosti. Pobyt ve vodě bude pro Vaše tělo i mysl skvělým relaxem a hlavním zažitkem celého dne stráveného u nás.

b) Vodní pólo

B) Vodní pólo v našem vodním světě Velké Karlovice je skvělou příležitostí si zahrát si oblíbenou hru s přáteli a rodinou. Moderní bazén s dostatkem prostoru nabízí ideální podmínky pro trénink i zápasy. Pokud patříte mezi fanoušky vodního póla, neváhejte a navštivte nás!

c) Aqua fitness

Voda ti není cizí a chceš si užít nejen osvěžení, ale i sportovní aktivity? Pak je Aqua fitness tou správnou volbou pro tebe! V našem vodním parku Vodní svět Velké Karlovice nabízíme široký výběr aqua cvičení, které tě rozpohybuje a zlepší tvou kondici. Přijď si k nám zaplavat a trénovat s odborným instruktorem v krásném prostředí našeho moderního aquaparku.

Stravování vodního parku

Stravování vodního parku je důležitou součástí zážitku, který nabízí vodní svět Velké Karlovice. Naši hosté se mohou těšit na pestrou nabídku jídel a nápojů v restauraci u bazénu i ve snack baru přímo u vody. Pro milovníky grilování máme k dispozici venkovní grilovací plochy s posezením. Všechna jídla jsou připravena čerstvě a s použitím kvalitních surovin. Pokud preferujete zdravou stravu, máme pro vás také vegetariánské a veganské varianty pokrmů. Ať už si vyberete cokoliv, určitě si pochutnáte a dobijete energii pro další aktivity ve vodním parku.

a) Restaurace

Podnadpis "a) Restaurace"

Vodní svět Velké Karlovice nabízí nejen nezapomenutelný zážitek na tobogánech a ve vlnobytí, ale také pohodlnou možnost občerstvení. Uvnitř areálu se nachází restaurace, kde si můžete vychutnat lahodná jídla a nápoje po celou dobu vaší návštěvy. Relaxujte u vody a dopřejte si chvilku odpočinku s chutným pokrmem.

b) Bufet

Vnitřní potřeby vodního parku splníte v našem bufetu!

Provozní řád a bezpečnostní opatření

Provozní řád a bezpečnostní opatření pro vodní park "Vodní svět Velké Karlovice"

Provozní řád a bezpečnostní opatření jsou klíčovými prvky zajišťujícími bezproblémový a bezpečný provoz vodního parku "Vodní svět Velké Karlovice". Následující pravidla platí jak pro návštěvníky, tak i pro personál.

1. Vstup do areálu je povolen pouze v době otevření, která jsou stanovena na webových stránkách vodního parku.

2. Je zakázáno přinášet do areálu jakékoliv druhy jídla nebo nápojů mimo ty, které jsou zakoupeny uvnitř.

3. Před vstupem do bazénu si prosím sprchujte, abyste minimalizovali riziko přenosu bakteriálních či virových onemocnění.

4. Použijte vhodné plavecké pomůcky (např. plovací vesta), pokud neumíte plavat.

5. Z důvodu hluku je zakázáno používání rozmarných hraček a přehnaně hlasitého vydání tónů po celém areálu.

6. V případě nouze použijte nouzové značení, které označuje východy a další bezpečnostní prvky.

7. Po použití sklenic, lahví nebo jiných nádob na pití prosím odložte odpadky do košů.

8. Zachovejte etiku a zdravý respekt pro ostatní návštěvníky, personál i majetek.

Děkujeme za dodržování provozního řádu a bezpečnostních opatření.

Závěr a doporučení pro návštěvníky

Závěr a doporučení pro návštěvníky

Po strastiplné cestě hledání toho správného vodního parku jste konečně dorazili do Vodního světa Velké Karlovice. Doufáme, že jste si užili plné dny zábavy a nezapomenutelných zážitků.

Pokud jste se ještě nedostali do našeho vodního světa, rozhodně byste měli navštívit tento úchvatný vodní park. S kaskádovitými bazény, tobogány pro všechny typy adrenalinu hledajících návštěvníků a dokonale udržovaným prostředím, se jedná o ideální destinaci pro celou rodinu.

Pro optimální zážitek Vám nabízíme pár doporučení na další návštěvu:

1. Plánování zábavy: Pokud máte konkrétní aktivity, které chcete vyzkoušet, naplánujte si je dopředu, abyste nemuseli čekat na frontu.

2. Balení: Nezapomeňte si vzít s sebou ručník, sluneční brýle a opalovací krém pro ochranu před sluncem.

3. Stravování: V našem areálu najdete řadu stravovacích zařízení, které nabízejí jídla pro všechny chutě. Ale pokud si přejete přinést si vlastní jídlo a pití, nezapomeňte, že skleněné lahve a sklo ve vodě nejsou povoleny.

Doufáme, že se brzy opět uvidíme v našem Vodním světě Velké Karlovice!

Publikováno: 23. 04. 2023

Kategorie: zábava

Autor: Dana Kubová

Tagy: vodní svět velké karlovice | vodní park