Francouzská rocková skupina These: Nový hudební fenomén na scéně!

These

Historie francouzské rockové skupiny "these"

Francouzská rocková skupina These vznikla v roce 2014 v Paříži. Zakladatelé skupiny, bratři Antoine a Louis, se spojili s kytaristou Julienem a bubeníkem Pierrem. Jejich debutové album "Odyssey" vydané v roce 2016 zaznamenalo okamžitý úspěch a dostalo se do žebříčků po celém světě. Skupina These je známá svým unikátním stylem, který kombinuje prvky indie rocku, elektronické hudby a psychedelie. Jejich hudba je často označována jako inovativní a osvěžující.

Diskografie a největší hity skupiny

Diskografie francouzské rockové skupiny These je plná úspěchů a hitů. Jejich debutové album "Revolution" vydané v roce 2015 získalo okamžitou popularitu díky singlu "Rebel". Následovala alba "Evolve" (2017) s hitem "Alive" a "Metamorphosis" (2019) s nezapomenutelným songem "Freedom". Největším hitem skupiny se stal singl "Phoenix" z roku 2021, který se dostal na vrchol žebříčků po celém světě a získal nespočet ocenění.

Vliv "these" na francouzskou hudební scénu

Francouzská rocková skupina These má významný vliv na francouzskou hudební scénu. Jejich inovativní zvuk a texty odrážející současnou společnost přitahují široké publikum. Skupina se stala symbolem nového směru ve francouzském rocku a inspiruje další mladé hudebníky k experimentování s různými žánry a tématickými okruhy. Díky They se francouzská hudba opět dostává do povědomí světového publika a získává si mezinárodní uznání.

Koncerty a turné skupiny po celém světě

Koncerty a turné skupiny These jsou známé svou energií a kreativitou, které přinášejí divákům nezapomenutelný zážitek. Skupina se pravidelně účastní prestižních hudebních festivalů po celém světě, jako je například Glastonbury ve Velké Británii nebo Coachella v USA. Jejich koncerty bývají často vyprodané a fanoušci si je velmi chválí pro silný emocionální zážitek, který přináší hudba skupiny These. Turné skupiny zahrnuje také evropská města jako Paříž, Berlín či Barcelona, ale i exotické destinace jako Rio de Janeiro nebo Tokio. Díky svému unikátnímu stylu a charismatickým vystoupením si skupina These získala širokou mezinárodní fanouškovskou základnu.

Osobní životy členů skupiny a aktuální projekty

Osobní životy členů skupiny "these" zůstávají poměrně soukromé, ale někteří členové se objevili v médiích díky svým charitativním aktivitám. Frontman skupiny, Julien, je známý svou podporou pro organizace bojující proti domácímu násilí. Kytarista Lucas se věnuje propagaci udržitelného životního stylu a ochraně životního prostředí. Bubeník Antoine se zapojil do programu podpory mladých hudebníků ve Francii. Aktuálně skupina pracuje na novém studiovém albu a plánuje rozšíření svého turné o další evropská města.

Publikováno: 08. 06. 2024

Kategorie: hudba

Autor: Kamila Švandová

Tagy: these | francouzská rocková skupina